eMarketing a internetová reklama

Máte skvelý eshop? Ponúkate kvalitné produkty a kvalitný servis? Chcete dať o sebe vedieť? Neviete ako? Pomôžeme vám.

Na internete je veľa ľudí, ktorí vyhľadávajú vaše služby alebo produkty. Ak potrebujete zaujať kreatívnou reklamou alebo akciou, mate viacero možností.

Reklama vo vyhľadávačoch

Ako efektívne zlúčiť dopyt s ponukou je prostredníctvom reklamy vo vyhľadávacích sieťach. Takzvaná SEM (Search Engine Marketing) je tá najefektívnejšia forma cielenej reklamy. V porovnaní s inými formami reklamy sa priamo zameriava na cielenú skupinu.

Každý vie ako fungujú vyhľadávače. Hľadáte niečo, alebo sa chcete niečo dozvedieť kam idete? Na Google. Tak ako väčšina obyvateľstva civilizovaných krajín. Vaším úspechom ako inzerenta je, keď sa zobrazíte práve vy vo vyhľadávaní ak ponúkate relevantné služby, produkty alebo informácie. To je klasický spôsob.
Tu sa vaša reklama môže zobraziť rôzne či už ako textová, obrázková alebo s prezentačným videom z youtube.

Facebook reklama

Efektívnym miestom reklamy je reklama na sociálnych sieťach. Najznámejšia zo všetkých je facebook. Niet divu, na facebooku je zaregistrovaných cca 2 milióny Slovákov. Na Facebooku sa reklamuje 2 spôsobmi, externe (vlastné stránky, mirkostránky atď.) a interné stránky na facebooku. Taktiež vám vieme vytvoriť vlastnú stránku a poskytovať jej spravovanie.

PPC reklama – sponzorované reklamy

Stalo sa vám, že ste si čítali e-noviny a zrazu sa vám na boku zobrazila reklama ponúkajúca vám odpoveď na vašu otázku ohľadne kvalitných bezlepkových produktov pre vaše deti? Alebo novootvorené solárne štúdio v okolí. Toto je jedna z možností ako dať o sebe vedieť a dostať sa do povedomia užívateľov. Klient platí iba za klik. To znamená, že sa môže zobrazovať x krát bez obmedzenia na daný budget. Výhodou je, že sa budete zobrazovať vo veľkom množstve portálov v rôznych oblastiach. A tým pádom, aj keď nezískate hneď klik, získate pozornosť užívateľov. Preto je dôležitá grafická a textová časť reklamy.
Taktiež ponúkame službu, ktorá zvyšuje pravidelnosť zobrazovania reklám užívateľom, ktorý navštívili vašu stránku.

Kontextová reklama

Zobrazuje sa v kontexte danej témy a oblasti. Zoberme si príklad. Predávate kozmetiku a máte skvelé šampóny pre mužov a ženy proti lupinám. Vaša reklama sa bude zobrazovať na portáloch o zdravej výžive, a najlepšie v článkoch o problematike lupín vo vlasoch.

Ak máte záujem o tieto služby a chcete sa dozvedieť viac o vašim možnostiach neváhate nás kontaktovať.